Tabuľka Grand Prix


Stav GPS po Majstrovstvách Košíc (stav k 21.11.2019)

Por.MenoTriedaKlubZTKPLeMSRTTSFLTMikMKeBodyZa úspešnosťRedukcia
1 Strelka Martin 1k Lok 4,5 1 1 1 3 1 4 2 4 1 2 1 4 1     2 1 32,5 23,5 1
2 Smolárik Peter 1D GKK         3 1 4 2 4 1 4 1 4 1     5 1 31 24  
3 Králik Ondrej 4k GKK 3 1 3 1 3 1 5 2 2 1 2 1 1 1 2 1 3 1 31 21 3
4 Králik Slavomír 4k GKK 3 1 2 1 1 1 4 2 3 1 3 1 2 1 2 1 3 1 30 20 3
5 Jadroň Milan 1k Lok 4 1 3 1 2 1 3 2     3 1     3 1     25 18  
6 Truchan Mikuláš 11k GKK 3,5 1     4 1 4 2 5 1                 21,5 16,5  
7 Kráľ Maroš 3D GKK         4 1 7 2                 6 1 21 17  
8 Truchanová Renáta 13k GKK 3 1     3 1 5 2 3 1                 19 14  
9 Oravec Ivan 4k - 2 1 2 1 3 1 3 2 1 1                 17 11  
10 Hrdina Dominik 15k Lok     4 1     1 0 3 1 2 1     2 1     16 12  
11 Hrdina Marián 1k Lok     2 1         3 1 4 1     2 1     15 11  
12 Djubek Boris 9k -     3 1             3 1 2 1 3 1     15 11  
13 Kostolanský Miroslav 2k Lok     1 1     4 2     2 1 3 1         15 10  
14 Effenberg Alfred 3k AUT     0 1     5 2     1 1 1 1 2 1     15 9  
15 Šmíd Miroslav 1k Mladosť     1 1     3 2     1 1     3 1     13 8  
16 Urbaník Stanislav 7k GKK 3 1         4 2                 2 0 12 9  
17 Lichtner Marek 8k -     3 1             4 1 2 1         12 9  
18 Matulík Jakub 16k -     3 1             3 1 3 1         12 9  
19 Poliak Miroslav 1D Tengen     2 1     2 2     4 1             12 8  
20 Truchan Matúš 20k GKK 2 1     2 1 2 2 1 1                 12 7  
21 Waczulík Juraj 1k MFF     3 1             3 1     2 1     11 8  
22 Hedvigová Lujza 19k GKK         3 1 2 2                 2 1 11 7  
23 Lukáč Martin 1k GKK     2 1             3 1     2 1     10 7  
24 Lisý Ján 14k VP DŠ     2 1     3 1         2 1         10 7  
25 Waczulíková Barbora 3k MFF     2 1             2 1     2 1     9 6  
26 Hrdinová Ľubica 5k Lok                 1 1 2 1     3 1     9 6  
27 Vyletel Lukáš 7k 361!     2 1     4 2                     9 6  
28 Šušlík Branislav 16k TaoGo     4 1     2 2                     9 6  
29 Lisý Daniel 7k VP DŠ     3 1                 3 1         8 6  
30 Neubauer .Jozef 17k GKK                         1 1     5 1 8 6  
31 Paar Kurt 4k AUT     2 1     3 2                     8 5  
32 Truchan Richard 20k GKK 1 1     0 1 1 2 1 1                 8 3  
33 Smoláriková Katarína 12k GKK     1 0 5 1                         7 6  
34 Králik Michal 1k GKK         3 1                     2 1 7 5  
35 Masarovič Július 7k TaoGo     2 1                 3 1         7 5  
36 Beck Tibor 2k Moyo             3 2     1 1             7 4  
37 Lisý Pavol st. 6k VP DŠ             4 1     1 0             6 5  
38 Cafourek Petr 8k CZ                     2 1     2 1     6 4  
39 Sokol Vojtěch 10k CZ                     2 1     2 1     6 4  
40 Mesarošová Petra 18k VP DŠ     1 1     2 1         1 0         6 4  
41 Maček Patrik 4k 361!     4 1                             5 4  
42 StupákJán 18k GKK                                 4 1 5 4  
43 Lisá Soňa 2k GKK             3 2                     5 3  
44 Hedvig Juraj 7k GKK         2 1                     1 1 5 3  
45 Smoláriková Viera 17k GKK         2 1         1 1             5 3  
46 Hedvigová Kamila 20k GKK         1 1                     2 1 5 3  
47 Králiková Jana 16k GKK             2 0 2 0                 4 4  
48 Bukovská Anežka 2k CZ                     3 1             4 3  
49 Hoľa Michal 3k Moyo                     3 1             4 3  
50 Králiková Zuzana 4k GKK                                 3 1 4 3  
51 Zbožínek Štěpán 14k CZ                     3 1             4 3  
52 Kráľ Juraj najml. 19k GKK                                 3 1 4 3  
53 Kruml Ondřej 5D CZ     2 1                             3 2  
54 Kachyňa Ondřej 3D CZ     2 1                             3 2  
55 Hynek Michal 7k GKK                 2 1                 3 2  
56 Milián Ján 8k KKI                                 2 1 3 2  
57 Ambriško Jozef 9k GKK                                 2 1 3 2  
58 Štelbacký Mojmír 10k GKK 2 1                                 3 2  
59 Kráľ Juraj st. 17k GKK                                 2 1 3 2  
  Štelbacká Dominika 17k GKK 2 1                                 3 2  
61 Kráľová Johana 20k GKK                                 1,5 1 2,5 1,5  
62 Švec Ivo 4k MFF                     1 1             2 1  
63 Dovčík Boris 6k GKK                                 1 1 2 1  
64 Milián Radovan 20k KKI                                 1 1 2 1  
65 Virág Michal 9k KKI                                 1 0 1 1  
66 Kráľ Juraj ml. 10k KKI                                 1 0 1 1  
67 Pavliščík Ľuboš 20k -                         1 0         1 1  
68 Brojo Roman 20k -                     0 1             1 0  
  Seibal Saskia 20k TaoGo                         0 1         1 0  
  Stupáková Mária 20k GKK                                 0 1 1 0  
71 Kollárová Viktőria 20k GKK                                 0,5 0 0,5 0,5  
72 Knap Peter 5k GKK                                 0 0 0 0  
  Waczulík Oliver 5k MFF                     0 0             0 0  
74 Waczulíková Kristína 9k MFF                     0 0             0 0  
75 Smolárik Marek 13k GKK                                 0 0 0 0  
76 Smoláriková Silvia 17k GKK     0 0                             0 0  
77 Fucík Daniel 20k VP DŠ                     0 0             0 0  
  Kostolanská Jana 20k Lok             0 0                     0 0  
  Poliaková Beata 20k Tengen             0 0                     0 0  

GPS Juniorov 



Por.MenoTriedaKlubZTKPLeMSRTTSFLTMikMKeBodyZa úspešnosťRedukciaKategória
1 Králik Ondrej 4k GKK 3 1 3 1 3 1 5 2 2 1 2 1 1 1 2 1 3 1 31 21 3 U16  
2 Hrdina Dominik 15k Lok     4 1     1 0 3 1 2 1     2 1     16 12   U12  
3 Truchan Matúš 20k GKK 2 1     2 1 2 2 1 1                 12 7   U12  
4 Hedvigová Lujza 19k GKK         3 1 2 2                 2 1 11 7   U12  
5 Lisý Ján 14k VP DŠ     2 1     3 1         2 1         10 7   U20  
6 Truchan Richard 20k GKK 1 1     0 1 1 2 1 1                 8 3   U12  
7 Sokol Vojtěch 10k CZ                     2 1     2 1     6 4   U16  
8 Mesarošová Petra 18k VP DŠ     1 1     2 1         1 0         6 4   U12  
9 StupákJán 18k GKK                                 4 1 5 4   U16  
10 Smoláriková Viera 17k GKK         2 1         1 1             5 3   U16  
11 Hedvigová Kamila 20k GKK         1 1                     2 1 5 3   U12  
12 Kráľ Juraj najml. 19k GKK                                 3 1 4 3   U12  
13 Štelbacký Mojmír 10k GKK 2 1                                 3 2   U16  
14 Štelbacká Dominika 17k GKK 2 1                                 3 2   U16  
15 Kráľová Johana 20k GKK                                 1,5 1 2,5 1,5   U12  
16 Dovčík Boris 6k GKK                                 1 1 2 1   U20  
17 Milián Radovan 20k KKI                                 1 1 2 1   U16  

 

SkratkaTermínNázovMiestoKlubPočet úč.
ZT 18. 01. - 20. 01. 8. zimý turnaj Go Košické Hámre GKK 13
KP 16. 03. - 17. 03. 2. Kedros Pohár Bratislava   70
Le 05. 04. - 07. 04. Spišský Go turnaj Levoča GKK 18 
MSR 09. 05. - 13. 05. Majstrovstvá Slovenska v Go Dudince   29 
TT 24. 05. - 26. 05. 11.Tatranský turnaj Go Stará Lesná GKK 14 
SF 07. 06. - 09. 06. Slovenský festival Go Kamenný mlyn   36 
LT 29. 08. - 01. 09. 5. Letný turnaj Žiar TaoGo 17 
Mik . 10. - . 10. Mikulov Mikulov Mikulov  35 
MKe 15. 11. - 17. 11. XXV.Majstrovstvá Košíc 2018 Košice GKK,KKI 26 
ZS 20. 12. - 21. 12. Zimný slnovrat Bratislava TaoGo  

Tabuľka GPS za rok 2018
Tabuľka GPS za rok 2017
Tabuľka GPS za rok 2016
Tabuľka GPS za rok 2015
Tabuľka GPS za rok 2014

Tabuľky GPS za roky 2012 a 2013