Tabuľka Grand Prix


Stav GPS po turnaji v Levoči (14.10.2020)

Por.MenoTriedaKlubZTTTLTMSRLeBodyZa úspešnosť
1 Lisý Pavol 7D VP DŠ     5 1 5 1 7 2     21 17
2 Králik Ondrej 3k GKK 3 1 3 1 4 1 3 2 2 1 21 15
3 Králik Slavomír 4k GKK 3 1 2 1 3 1 4 2 2 1 20 14
4 Králik Michal 1D GKK 5 1         5 2 5 1 19 15
5 Djubek Boris 9k - 2 1 3,5 1 2 1 5 2     17,5 12,5
6 Neubauer .Jozef 17k GKK 3 1 4 1 3 1 2 2     17 12
7 Strelka Martin 1k Lok 4 1 2 1 0 1 5 2     16 11
8 Hedvig Juraj 6k GKK 2 1 4 1 2 1     3 1 15 11
9 Jadroň Milan 1D Lok         3 1 3 2 4 1 14 10
10 Dovčík Boris 4k GKK 3 1 4 1     3 2 0 0 14 10
11 Masarovič Július 5k TaoGo     3 1 2 1 5 2     14 10
12 Smoláriková Viera 16k GKK         3 1 4 2 3 1 14 10
13 Králiková Zuzana 3k GKK     1 1 2 1 3 2 3 1 14 9
14 Ďurík Juraj 7k -     2 1     4 2 3 1 13 9
15 Smolárik Peter 1k GKK         3 1 3 2 2 1 12 8
16 Urbaník Stanislav 7k GKK 1 1 2,5 1     4 2     11,5 7,5
17 Kráľ Maroš 3D GKK     3 1     5 2     11 8
18 Poliak Miroslav 1D Tengen         3 1 4 2     10 7
19 Hrdina Dominik 13k Lok         4 1 3 2     10 7
20 Lukáč Martin 1k GKK     2 1 1 1 3 2     10 6
21 Kollárová Viktória 19k GKK 1 1         1 2 4 1 10 6
22 Palenčár Ladislav 4k GKK 2 1         4 2     9 6
23 Hedvigová Lujza 19k GKK     2 1 1 1     3 1 9 6
24 Truchanová Renáta 13k GKK 3 1 3 1             8 6
25 Oravec Ivan 5k -         2 1 3 2     8 5
26 Waczulíková Barbora 2k MFF     2 1 3 1         7 5
27 Truchan Mikuláš 11k GKK 3 1 2 1             7 5
28 Truchan Matúš 19k GKK 3 1 2 1             7 5
29 Truchan Richard 20k GKK 3 1 2 1             7 5
30 Effenberg Alfred 2k -             4 2     6 4
31 Hynek Michal 8k GKK 2 1 2 1             6 4
32 Lisá Soňa 2k GKK     1 1     2 2     6 3
33 Lisý Daniel 5k VP DŠ         4 1         5 4
34 Štelbacký Mojmír 9k GKK 4 1                 5 4
35 Beck Tibor 2k Moyo             3 2     5 3
36 Takáčová Lucia 4k Lok             3 2     5 3
37 Švec Ivo 5k MFF             3 2     5 3
38 Šušlík Branislav 16k TaoGo             3 2     5 3
39 Kráľ Juraj ml. 11k KKI 0 1             3 1 5 3
40 Kostolanský Miroslav 2k Lok         3 1         4 3
41 Lisý Ján 14k VP DŠ         3 1         4 3
42 Lešková Petronela 19k GKK 3 1 0 0             4 3
43 Šmíd Miroslav 2k Mladosť             2 2     4 2
44 Hrdinová Ľubica 5k Lok             2 2     4 2
45 Králiková Jana 16k GKK             2 2     4 2
46 Kráľ Juraj najml. 20k GKK 1 1             1 1 4 2
47 Kráľová Johana 20k GKK 1 1             1 1 4 2
48 Hrdina Marián 1D Lok         2 1         3 2
49 Lisý Pavol st. 7k VP DŠ         2 1         3 2
50 Králik Ján ml. 9k GKK 2 1                 3 2
51 Pavliščík Ľuboš 19k TaoGo         2 1         3 2
52 Makúch Martin 4k -                 1 1 2 1
53 Meszarošová Petra 18k VP DŠ         1 1         2 1
54 Hedvigová Kamila 20k GKK                 1 1 2 1
55 Takáčová Gréta 20k Lok             0 2     2 0
56 Kostolanská Jana 20k Lok         0 1         1 0

GPS Juniorov 

Por.MenoTriedaKlubZTTTLTMSRLeBodyZa úspešnosťKategória
1 Králik Ondrej 3k GKK 3 1 3 1 4 1 3 2 2 1 21 15 U16
2 Smoláriková Viera 16k GKK         3 1 4 2 3 1 14 10 U16
3 Hrdina Dominik 13k Lok         4 1 3 2     10 7 U12
4 Hedvigová Lujza 19k GKK     2 1 1 1     3 1 9 6 U12
5 Truchan Matúš 19k GKK 3 1 2 1             7 5 U12
6 Truchan Richard 20k GKK 3 1 2 1             7 5 U12
7 Štelbacký Mojmír 9k GKK 4 1                 5 4 U16
8 Lisý Ján 14k VP DŠ         3 1         4 3 U20
9 Kráľ Juraj najml. 20k GKK 1 1             1 1 4 2 U12
10 Kráľová Johana 20k GKK 1 1             1 1 4 2 U12
11 Meszarošová Petra 18k VP DŠ         1 1         2 1 U16
12 Hedvigová Kamila 20k GKK                 1 1 2 1 U12
13 Takáčová Gréta 20k Lok             0 2     2 0 U12

 



SkratkaTermínNázovMiestoKlubPočet účastníkov
ZT 31. 01. - 02. 02. Zimný Turnaj Go Košická Belá GKK,KKI 22
KP 21. 03. - 22. 03. Kedros Pohár Bratislava    nekonal sa
TT 29. 05. - 31. 05. Tatranský turnaj Go Stará Lesná GKK  23
SFG 18. 06. - 21. 06. Slovenský festival Go Kamenný mlyn    
Fes 11. 07. - 12. 07. Šachový festival Topoľčany    
LT 28. 08. - 02. 09. Letný turnaj Žiar TaoGo  28
MSR 11. 09. - 15. 09. Majstrovstvá Slovenska v Go Rajecké Teplice    32
Le 9. 10. - 11. 10. Spišský Go turnaj Levoča GKK  17
MKe 13. 11. - 15. 11. XXV. Majstrovstvá Košíc 2018 Košice GKK,KKI  
ZR 18. 12. - 19. 12. Zimná rovnodennosť Bratislava TaoGo  

Tabuľka GPS za rok 2019
Tabuľka GPS za rok 2018

Tabuľka GPS za rok 2017
Tabuľka GPS za rok 2016
Tabuľka GPS za rok 2015
Tabuľka GPS za rok 2014

Tabuľky GPS za roky 2012 a 2013