Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v Go 2005
Hlavná kategória
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k
1 Nechanický Radek 6D Nb 6 24 29 7+/b 11+/b 3-/w 4+/w 2+/b 8+/b 5+/w
2 Gubáš Xaver 3D MF 6 22 28 13+/b 5+/w 9+/b 3+/b 1-/w 4+/b 7+/w
3 Brunner Vít 4D Bn 5 18 28 16+/b 4+/b 1+/b 2-/w 8+/w 5-/b 9+/w
4 Jadroň Peter 2D Mi 4 14 31 6+/b 3-/w 5+/b 1-/b 9+/w 2-/w 8+/w
5 Krušina Rudolf 2D MF 4 13 29 8+/w 2-/b 4-/w 17+/b 11+/b 3+/w 1-/b
6 Poliak Miroslav 3D Tg 4 10 17 4-/w 10+/b 8-/w 14+/w 17+/b 9+/b 0-
7 Hrdina Marián 2D MF 4 9 24 1-/w 15+/w 16+/b 9-/b 12+/b 11+/w 2-/b
8 Petkov Peter 2D Mo 3 10 29 5-/b 12+/w 6+/b 11+/w 3-/b 1-/w 4-/b
9 Jadroň Milan 1D Lo 3 9 28 10+/b 14+/b 2-/w 7+/w 4-/b 6-/w 3-/b
10 Kostolanský Miroslav 1D Lo 3 7 17 9-/w 6-/w 13-/b 15-/w 14+/b 12+/w 17+/w
11 Šmíd Miroslav 1D Ml 3 6 23 12+/b 1-/w 14+/b 8-/b 5-/w 7-/b 15+/w
12 Jakubec Stanislav 1k Lo 3 5 18 11-/w 8-/b 15+/b 13+/w 7-/w 10-/b 14+/b
13 Laššák Vladimír 1D Lo 2 4 17 2-/w 16-/w 10+/w 12-/b 15+/b 14-/w 0-
14 Waczulík Juraj 1k MF 2 3 19 15+/b 9-/w 11-/w 6-/b 10-/w 13+/b 12-/w
15 Strelka Martin 1k Lo 1 3 19 14-/w 7-/b 12-/w 10+/b 13-/w 17-/w 11-/b
16 Laššáková Lucia 2k Lo 1 2 11 3-/w 13+/b 7-/w 0- 0- 0- 0-
17 Palenčár Ladislav 2k GK 1 1 12 0- 0- 0- 5-/w 6-/w 15+/b 10-/b
Rovné partie, švajčiarsky systém, čas 90' + 60" bjójomi,
komi 6,5 PK1 = SODOS, PK2 = SOS
Poznámka: Pre všetkých hráčov sa pre pomocné kritériá výsledky Laššákovej Lucie
a Palenčára Ladislava spočítavali
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória ženy
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Hrdinová Ľubica 4k MF 5 10 0 5+/b 3+/w 6+/w 2+/b 4+/w
2 Waczulíková Barbora 5k MF 4 6 0 4+/b 5+/w 3+/b 1-/w 6+/w
3 Laššáková Vladimíra 10 Lo 2 3 0 6+/w 1-/b 2-/w 4+/b 5-/w
4 Šmídová Alexandra 9k Ml 2 2 2 2-/w 6+/b 5+/b 3-/w 1-/b
5 Karailieva Barbora 13 Mo 1 2 1 1-/w 2-/b 4-/w 6-/b 3-/b
6 Černíková Monika 9k MF 1 1 0 3-/b 4-/w 1-/b 5+/w 2+/b
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória juniorky
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 PK3 1.k 2.k 3.k
1 Laššáková Vladimíra 10 Lo 2 1 0 4 2+/b 3-/w 0-
2 Šmídová Alexandra 9k Ml 2 1 0 3 1-/w 0- 3+/b
3 Karailieva Barbora 13 Mo 2 1 0 2 0- 1+/b 2-/w
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia, PK3 = umiestnenie v kategórii ženy
Pozn.: V kategórii juniorky sa započítavali vzájomné partie odohrané v
kategórii ženy.
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória juniori
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k 6.k 7.k
1 Kráľ Maroš 6k KK 5 16 4 5+/w 0- 4+/b 7+/w 2+/b 3-/w 6+/b
Smolárik Peter 5k GK 5 16 4 0- 3+/b 6+/w 5+/b 1-/w 4+/b 7+/w
Waczulík Oliver 14 MF 5 16 4 7+/b 2-/w 0- 6+/b 5+/w 1+/b 4+/w
4 Kráľ Jakub 12 KK 3 3 0 6+/w 5+/b 1-/w 0- 7+/b 2-/w 3-/b
5 Králik Ján 13 GK 2 1 0 1-/b 4-/w 7+/b 2-/w 3-/b 6+/w 0-
6 Virág Michal 13 GK 1 0 0 4-/b 7+/w 2-/b 3-/w 0- 5-/b 1-/w
7 Smolárik Ľubomír 13 GK 0 0 0 3-/w 6-/b 5-/w 1-/b 4-/w 0- 2-/b
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória žiačky
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k
1 Smoláriková Katarína 15 GK 3 3 0 4+/b 3+/w 3+/b
2 Lisá Magdaléna 19 VP 2 1 0 3+/w 1-/b 4+/b
3 Waczulíková Kristína 20 MF 1 0 0 2-/b 4+/w 1-/w
4 Strelková Alžbeta 20 MF 0 0 0 1-/w 3-/b 2-/w
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória žiaci
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Lisý Pavol 7k VP 4 6 0 0- 3+/b 5+/w 4+/b 2+/w
2 Kráľ Tomáš 14 KK 3 3 0 3+/w 5+/b 4+/w 0- 1-/b
3 Smolárik Marek 19 GK 2 1 0 2-/b 1-/w 0- 5+/b 4+/w
4 Králik Michal 18 GK 1 0 0 5+/w 0- 2-/b 1-/w 3-/b
5 Lisý Daniel 18 VP 0 0 0 4-/b 2-/w 1-/b 3-/w 0-
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória 13x13
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Nechanický Radek 6D Nb 5 13 13 6+/b 2+/w 3+/b 4+/w 5+/b
2 Hrdina Marián 2D MF 4 7 12 8+/w 1-/b 7+/b 3+/w 4+/b
3 Gubáš Xaver 3D MF 3 4 13 5+/w 4+/b 1-/w 2-/b 8+/w
4 Brunner Vít 4D Bn 2 4 16 7+/w 3-/w 6+/b 1-/b 2-/w
5 Oravec Ivan 2k -- 2 2 12 3-/b 6-/w 8+/b 7+/w 1-/w
6 Kostolanský Miroslav 1D Lo 2 2 11 1-/w 5+/b 4-/w 8+/b 7-/b
7 Strelka Martin 1k Ml 2 2 10 4-/b 8+/b 2-/w 5-/b 6+/w
8 Palenčár Ladislav 2k GK 0 0 13 2-/b 7-/w 5-/w 6-/w 3-/b
Rovné partie, švajčiarsky systém, čas 15' bez bjójomi, komi 8,5
PK1 = SODOS, PK2 = SOS
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória 9x9
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Petkov Peter 2D Mo 4 11 15 8+/w 4+/b 7+/w 5+/b 2-/b
2 Brunner Vít 4D Bn 4 10 13 14+/w 3+/b 5-/w 7+/b 1+/w
3 Nechanický Radek 6D Nb 4 9 13 12+/b 2-/w 9+/w 11+/w 5+/w
4 Jadroň Peter 2D Mi 4 8 12 10+/w 1-/w 11+/b 8+/b 7+/b
5 Hrdina Marián 2D MF 3 7 15 9+/w 13+/w 2+/b 1-/w 3-/b
6 Waczulíková Barbora 5k MF 3 4 8 7-/b 14+/w 8-/b 12+/b 10+/w
7 Gubáš Xaver 3D MF 2 5 17 6+/w 11+/b 1-/b 2-/w 4-/w
8 Hrdinová Ľubica 4k Lo 2 5 15 1-/b 10+/b 6+/w 4-/w 9-/b
9 Ondrejovič Pavel 6k Tn 2 4 13 5-/b 12+/w 3-/b 10-/w 8+/w
10 Waczulík Oliver 14 MF 2 3 12 4-/b 8-/w 13+/w 9+/b 6-/b
11 Waczulík Juraj 1k MF 2 1 11 13+/b 7-/w 4-/w 3-/b 14+/b
12 Reindl Martin 20 -- 2 1 10 3-/w 9-/b 14+/b 6-/w 13+/w
13 Šarkanová Mária 20 Tn 1 0 9 11-/w 5-/b 10-/b 14+/w 12-/b
14 Waczulíkova Kristína 20 MF 0 0 12 2-/b 6-/b 12-/w 13-/b 11-/w
Rovné partie, švajčiarsky systém, čas 15' bez bjójomi, komi 5,5
PK1 = SODOS, PK2 = SOS
Majstrovstvá Slovenska v Go 2005, kategória bleskové go
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Nechanický Radek 6D Nb 4 10 14 7+/w 8+/w 4+/b 2-/b 5+/b
2 Brunner Vít 4D Bn 4 9 13 10+/w 7+/b 5+/b 1+/w 3-/w
3 Jadroň Peter 2D Mi 4 7 10 4-/w 10+/b 9+/w 6+/b 2+/b
4 Gubáš Xaver 3D MF 3 8 15 3+/b 5-/w 1-/w 7+/w 6+/b
5 Šmíd Miroslav 1D Ml 3 7 15 6+/w 4+/b 2-/w 8+/b 1-/w
6 Petkov Peter 2D Mo 2 3 13 5-/b 9+/b 8+/w 3-/w 4-/w
7 Hrdinová Ľubica 4k MF 2 1 12 1-/b 2-/w 10+/w 4-/b 9+/b
8 Fülle Marek 8k MF 2 1 10 9+/w 1-/b 6-/b 5-/w 0+
9 Reindl Martin 20 -- 1 0 10 8-/b 6-/w 3-/b 0+ 7-/w
10 Šušlík Branislav 20 -- 0 0 10 2-/b 3-/w 7-/b 0- 0-
Rovné partie, švajčiarsky systém, čas 15' bez bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = SOS
Víkendový turnaj 30.4. - 1.5. 2005
Po Meno Tr Kl S PK1 PK2 1.k 2.k 3.k 4.k 5.k
1 Fülle Marek 8k MF 4 6 0 5+/b 3+/w 0- 2+/b 4+/w
2 Kollárik Peter 15 -- 2 2 4 4+/b 5+/w 3-/b 1-/w 0-
Maček Patrik 14 -- 2 2 4 0- 1-/b 2+/w 4-/b 5+/w
Šimo-Svrček Peter 12 Ce 2 2 4 2-/w 0- 5+/b 3+/w 1-/b
5 Reindl Martin 20 -- 0 0 0 1-/w 2-/b 4-/w 0- 3-/b
Rovné partie, systém každý s každým, čas 60' + 30" bjójomi, komi 6,5
PK1 = SODOS, PK2 = vzájomná partia
Vysvetlivky:
PO - poradie
Tr - trieda
Kl - klub
-- - bez klubovej príslušnosti
Bn - Brno
Ce - Čerti Nové Zámky
GK - Go klub Košice
KK - Kirin Ki-in Košice
Lo - Lokomotíva Bratislava
MF - MFF Bratislava
Mi - Midas Toporec
Ml - Mladosť Bratislava
Mo - Moyo Banská Bystrica
Nb - Nymburk
Tg - Tengen Galanta
VP - Vital point Dolný Štál
PK - pomocné kritérium
SOS - súčet bodov všetkých súperov
SODOS - súčet bodov porazených súperov
|