Turnaj zaradený do série kvalifikačných turnajov Fujitsu 2002
CASINO-CAFE REDUTA, Medená 3, Bratislava
N Meno Tr Krajina MM S SOS SOSOS 1. 2. 3. 4. 5.
----------------------------------------------------------------------------------------------
1 Danek Vladimir 6d CZ Pra 26 5 119 593 6+/b0 10+/w0 8+/w0 2+/b0 3+/w0
2 Pocsai Tibor 6d H xxx 25 4 122 591 7+/w0 3+/b0 5+/b0 1-/w0 4+/w0
3 Poliak Miroslav 3d SK Bra 24 3 119 588 8+/b0 2-/w0 14+/b0 5+/w0 1-/b0
4 Buzas Ferenc 4d H xxx 24 3 119 583 12+/b0 5-/w0 7+/w0 6+/b0 2-/b0
5 Pocsai Rita 3d H xxx 24 3 118 593 9+/w0 4+/b0 2-/w0 3-/b0 11+/b0
6 Gubas Xaver 3d SK Bra 24 3 118 587 1-/w0 11+/b0 10+/b0 4-/w0 9+/b0
7 Kuzela Martin 4d CZ xxx 24 3 116 587 2-/b0 9+/w0 4-/b0 14+/w0 8+/w0
8 Brunner Vit 2d CZ Brn 23 2 118 578 3-/w0 13+/w0 1-/b0 11+/b0 7-/b0
9 Karailiev P. Petkov 2d SK BB 23 2 117 576 5-/b0 7-/b0 13+/w0 10+/w0 6-/w0
10 Jadron Peter 2d SK SB 23 2 116 577 11+/w0 1-/b0 6-/w0 9-/b0 15+/b0
11 Kostolansky Miroslav 2d SK Bra 22 1 116 579 10-/b0 6-/w0 12+/b0 8-/w0 5-/w0
12 Smid Miroslav 1d SK Bra 22 2 109 559 4-/w0 16+/b0 11-/w0 15-/w0 14+/b0
13 Svec Ivo 1k SK Bra 22 3 108 543 20+/w0 8-/b0 9-/b0 17+/w0 16+/w0
14 Strelka Martin 1k SK Bra 21 2 111 552 16+/b0 19+/w0 3-/w0 7-/b0 12-/w0
15 Miskolczi Szonja 2k H xxx 21 3 107 531 18+/w0 17-/b0 16+/w0 12+/b0 10-/w0
16 Beck Tibor 1d SK BB 21 1 106 538 14-/w0 12-/w0 15-/b0 19+/b0 13-/b0
17 Zhou Qi 3k SK Kos 21 4 101 507 24+/b0 15+/w0 21+/w0 13-/b0 20+/b0
18 Mjartan Vladimir 2k SK Bra 20 2 99 497 15-/b0 22+/w0 0= 20-/w0 19+/b0
19 Palencar Ladislav 2k SK Kos 20 2 102 510 21+/b0 14-/b0 22+/w0 16-/w0 18-/w0
20 Hola Michal 2k SK BB 20 2 101 503 13-/b0 21-/w0 23+/w0 18+/b0 17-/w0
21 Csermenyi Orsolya 2k H xxx 20 2 99 496 19-/w0 20+/b0 17-/b0 23+/w0 22-/b0
22 Sauvadet Martial 3k CZ xxx 20 3 95 483 23+/w0 18-/b0 19-/b0 26+/w0 21+/w0
23 Milian Jan 3k SK Kos 18 1 96 471 22-/b0 24+/w0 20-/b0 21-/b0 25-/w0
24 Kralik Slavomir 4k SK Kos 18 2 91 449 17-/w0 23-/b0 27+/w0 25-/w0 26+/b0
25 Pisarik Jan 6k CZ xxx 18 4 84 432 27+/w0 28+/b0 26-/w0 24+/b0 23+/b0
26 Beck Patrik 6k SK BB 17 3 87 428 28+/w0 27+/b0 25+/b0 22-/b0 24-/w0
27 Karailiev Boris 5k SK BB 17 2 81 403 25-/b0 26-/w0 24-/b0 29+/b0 28+/b0
28 Waczulikova Barbora 8k SK Bra 14 2 77 376 26-/b0 25-/w0 30+/b0 31+/b0 27-/w0
29 Hynek Michal 9k SK Kos 14 3 64 320 30-/b0 32+/b0 31+/w0 27-/w0 33+/w0
30 Sos Miroslav 10 CZ xxx 13 3 61 319 29+/w0 31-/b0 28-/w0 32+/b0 35+/w0
31 Smidova Alexandra 11 SK Bra 12 3 63 314 34+/b0 30+/w0 29-/b0 28-/w0 32+/b0
32 Kura Petr 11 CZ xxx 11 2 60 295 35+/b0 29-/w0 34+/b0 30-/w0 31-/w0
33 Hruby Pavel 13 CZ xxx 11 4 55 260 36+/w0 35+/b0 37+/w0 34+/b0 29-/b0
34 Simo-Svrcek Rafael 11 SK NZ 11 2 52 269 31-/w0 36+/b0 32-/w0 33-/w0 38+/b0
35 Lassakova Vladimira 11 SK Bra 10 1 55 265 32-/w0 33-/w0 36+/b0 37-/w0 30-/b0
36 Simo-Svrcek Peter 11 SK Bra 10 1 47 243 33-/b0 34-/w0 35-/w0 38-/w0 39+/b0
37 Makuch Martin 14 SK Bra 10 4 42 221 39+/w0 38+/w0 33-/b0 35+/b0 40+/b0
38 Masny Anton 15 SK BB 8 3 44 208 40+/w0 37-/b0 39+/w0 36+/b0 34-/w0
39 Virag Ladislav 15 SK Kos 7 2 37 183 37-/b0 40+/w0 38-/b0 43+/w0 36-/w0
40 Kralik Jan 16 SK Kos 6 2 30 153 38-/b0 39-/b0 44+/w0 47+/w0 37-/w0
41 Smolarik Oto 20 SK xxx 4 4 15 76 42-/w0 48+/b0 45+/w0 44+/b0 43+/b0
42 Smolarik Peter 20 SK xxx 4 4 14 71 41+/b0 45+/w0 43-/b0 46+/w0 48+/w0
43 Virag Michal 19 SK Kos 3 2 20 97 44-/w0 47+/b0 42+/w0 39-/b0 41-/w0
44 Beck Marek 20 SK BB 3 3 16 85 43+/b0 46+/w0 40-/b0 41-/w0 49+/b0
45 Lakata Peter 20 SK xxx 3 3 13 66 49+/w0 42-/b0 41-/b0 0+ 47+/b0
46 Macek Patrik 20 SK xxx 2 2 10 54 48+/w0 44-/b0 0= 42-/b0 0+
47 Svoboda Lukas 20 SK BB 2 2 14 87 0+ 43-/w0 49+/b0 40-/b0 45-/w0
48 Djubek Boris 20 SK xxx 2 2 12 62 46-/b0 41-/w0 0+ 49+/w0 42-/b0
49 Drastich Jakub 20 SK xxx 1 1 10 66 45-/b0 0+ 47-/w0 48-/b0 44-/w0
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hrací systém:
päťkolový MacMahon turnaj, rovné partie, najnižšia trieda 20. kyu
čas na partiu 2x90 minút, kanadské bjojomi (opakovane 15 kameňov na 5 minút), komi 5,5 bodu
|