Por. | Meno | Trieda | Štát | Mesto | Klub | B | SDOS | SOS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | NT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poliak Miroslav | 5D | SK | Ba | Tengen | 5 | 20 | 29 | 3+ | 5- | 4+ | 9+ | 7+ | 2- | 8+ | |
2 | Kostolanský Miroslav | 2D | SK | Ba | Lokom. | 5 | 18 | 27 | 11+ | 4- | 8+ | 6+ | 5- | 1+ | 3+ | 2D++ |
3 | Hilbert David | 3D | A | Gr | 5 | 16 | 26 | 1- | 10+ | 11+ | 7+ | 4+ | 5+ | 2- | ||
4 | Jakubec Stanislav | 4D | SK | Ba | Lokom. | 5 | 15 | 25 | 10+ | 2+ | 1- | 5+ | 3- | 8+ | 12+ | |
5 | Jadroň Milan | 3D | SK | Ba | Lokom. | 4 | 17 | 31 | 9+ | 1+ | 7+ | 4- | 2+ | 3- | 6- | |
6 | Hrdina Marián | 3D | SK | Ba | Matfyz | 4 | 8 | 19 | 8- | 9- | 10+ | 2- | 11+ | 12+ | 5+ | 3D ! |
7 | Gubáš Xaver | 5D | SK | Ba | Matfyz | 4 | 7 | 21 | 12+ | 8+ | 5- | 3- | 1- | 10+ | 11+ | 5D ! |
8 | Krušina Rudolf | 2D | SK | Ba | Matfyz | 3 | 8 | 27 | 6+ | 7- | 2- | 12+ | 9+ | 4- | 1- | |
9 | Karailiev Peter Petkov | 1k | SK | BB | 3 | 6 | 20 | 5- | 6+ | 12+ | 1- | 8- | 11+ | 10- | ||
10 | Šmíd Miroslav | 1k | SK | Ba | Mladosť | 2 | 4 | 23 | 4- | 3- | 6- | 11- | 12+ | 7- | 9+ | |
11 | Waczulík Juraj | 1k | SK | Ba | Matfyz | 1 | 2 | 24 | 2- | 12- | 3- | 10+ | 6- | 9- | 7- | 1k ! |
12 | Švec Ivo | 1k | SK | Ba | Matfyz | 1 | 1 | 22 | 7- | 11+ | 9- | 8- | 10- | 6- | 4- | 1k ! |
Japonské pravidlá, švajčiarsky systém, rovné partie, komi 5.5, čas 2x90
minút, byoyomi 10 ťahov na 10 minút.
Pri rozlosovaní boli brané do úvahy
pomocné kritériá.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. SOS
4. vzájomná
partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | SOS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waczulík Juraj | 1k | Ba | Matfyz | 5 | 14 | 14 | 8+ | 9+ | 5+ | 2+ | 6+ |
2 | Poliak Miroslav | 5D | Ba | Tengen | 4 | 9 | 14 | 9+ | 13+ | 3+ | 1- | 5+ |
3 | Krušina Rudolf | 2D | Ba | Matfyz | 3 | 7 | 14 | 10+ | 6+ | 2- | 4- | 8+ |
4 | Karailiev Peter Petkov | 1k | BB | 3 | 7 | 10 | 7+ | 5- | 13+ | 3+ | --- | |
5 | Švec Ivo | 1k | Ba | Matfyz | 3 | 6 | 15 | 11+ | 4+ | 1- | 8+ | 2- |
6 | Kostolanský Miroslav | 2D | Ba | Lokom. | 3 | 4 | 12 | 12+ | 3- | 11+ | 9+ | 1- |
7 | Jadroň Milan | 3D | Ba | Lokom. | 3 | 4 | 9 | 4- | 10+ | 8- | 11+ | 12+ |
8 | Laššáková Lucia | 4k | Ba | Lokom. | 2 | 4 | 15 | 1- | 12+ | 7+ | 5- | 3- |
9 | Hrdina Marián | 3D | Ba | Matfyz | 2 | 3 | 15 | 2- | 1- | 10+ | 6- | 11+ |
10 | Ondrejovič Pavel | 4k | Ba | Matfyz | 2 | 2 | 10 | 3- | 7- | 9- | 12+ | 13+ |
11 | Klein Tomáš | 6k | Ba | Matfyz | 1 | 0 | 11 | 5- | 0+ | 6- | 7- | 9- |
12 | Šimo-Svrček Peter | 11k | Ba | ČERTi | 1 | 0 | 10 | 6- | 8- | 0+ | 10- | 7- |
13 | Krušinová Mária | 20k | Ba | Matfyz | 1 | 0 | 9 | 0+ | 2- | 4- | --- | 10- |
Japonské pravidlá, švajčiarsky systém, rovné partie, komi 8.5, čas 2x30
minút, rýchla smrť.
Pri rozlosovaní boli brané do úvahy pomocné kritériá.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. SOS
4. vzájomná
partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | SOS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kostolanský Miroslav | 2D | Ba | Lokom. | 4 | 13 | 16 | 6+ | 5+ | 4- | 7+ | 3+ |
2 | Hrdina Marián | 3D | Ba | Matfyz | 4 | 11 | 15 | 12+ | 8+ | 3- | 5+ | 4+ |
3 | Poliak Miroslav | 5D | Ba | Tengen | 4 | 10 | 14 | 16+ | 11+ | 2+ | 4+ | 1- |
4 | Švec Ivo | 1k | Ba | Matfyz | 3 | 9 | 17 | 7+ | 9+ | 1+ | 3- | 2- |
5 | Šmíd Miroslav | 1k | Ba | Mladosť | 3 | 7 | 15 | 13+ | 1- | 11+ | 2- | 6+ |
6 | Waczulík Juraj | 1k | Ba | Matfyz | 3 | 6 | 13 | 1- | 15+ | 8+ | 13+ | 5- |
Klein Tomáš | 6k | Ba | Matfyz | 3 | 6 | 13 | 4- | 12+ | 9+ | 1- | 10+ | |
Ondrejovič Pavel | 4k | Ba | Matfyz | 3 | 6 | 13 | 10+ | 2- | 6- | 9+ | 11+ | |
9 | Laššáková Lucia | 3k | Ba | Lokom. | 2 | 3 | 12 | 14+ | 4- | 7- | 8- | 13+ |
10 | Karailieva Barbora | 20k | BB | 2 | 3 | 10 | 8- | 14- | 15+ | 12+ | 7- | |
11 | Križan Matúš | 10k | Ga | Tengen | 2 | 2 | 12 | 15+ | 3- | 5- | 14+ | 8- |
12 | Karailiev Peter Petkov | 1k | BB | 2 | 2 | 11 | 2- | 7- | 16+ | 10- | 15+ | |
13 | Šimo-Svrček Peter | 11k | Ba | ČERTi | 2 | 2 | 10 | 5- | 16+ | 14+ | 6- | 9- |
14 | Sládeková Petra | 18k | Ba | Lokom. | 1 | 2 | 9 | 9- | 10+ | 13- | 11- | 16- |
15 | Kollár Martin | 20k | Ba | 1 | 1 | 10 | 11- | 6- | 10- | 16+ | 12- | |
16 | Kollár Pavel | 20k | Ba | 1 | 1 | 10 | 3- | 13- | 12- | 15- | 14+ |
Japonské pravidlá, švajčiarsky systém, rovné partie, komi 5.5, čas 2x15
minút, rýchla smrť.
Pri rozlosovaní boli brané do úvahy pomocné kritériá.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. SOS
4. vzájomná
partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | SOS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | NT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laššáková Lucia | 4k | Ba | Lokom. | 5 | 10 | 10 | 5+ | 3+ | 6+ | 2+ | 4+ | 3k |
2 | Sládeková Petra | 19k | Ba | Lokom. | 3 | 4 | 12 | 4+ | 5+ | 3- | 1- | 6+ | 18k |
Šimo-Svrček Peter | 11k | Ba | ČERTi | 3 | 4 | 12 | 6+ | 1- | 2+ | 4- | 5+ | ||
Šimo-Svrček Rafael | 11k | NZ | ČERTi | 3 | 4 | 12 | 2- | 6+ | 5+ | 3+ | 1- | ||
5 | Laššáková Vladimíra | 16k | Ba | Lokom. | 1 | 0 | 14 | 1- | 2- | 4- | 6+ | 3- | 16k ! |
6 | Karailieva Barbora | 20k | BB | 0 | 0 | 15 | 3- | 4- | 1- | 5- | 2- |
Japonské pravidlá, systém každý s každým, full handicap, komi 5.5, čas 2x45 minút, byoyomi 10 ťahov na 5 minút.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. vzájomná partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | SOS | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | NT |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Regentík Rastislav | 7k | Ga | Tengen | 5 | 15 | 15 | 5+ | 2+ | 4+ | 7+ | 3+ | 5k |
2 | Klein Tomáš | 6k | Ba | Matfyz | 4 | 11 | 16 | 3+ | 1- | 7+ | 4+ | 6+ | 5k |
3 | Šimo-Svrček Peter | 11k | Ba | ČERTi | 3 | 7 | 16 | 2- | 9+ | 12+ | 5+ | 1- | |
4 | Čambál Marek | 4k | Ga | Tengen | 3 | 6 | 15 | 13+ | 6+ | 1- | 2- | 7+ | |
5 | Vallo Rastislav | 6k | Ba | 3 | 6 | 14 | 1- | 10+ | 8+ | 3- | 9+ | ||
6 | Hrabovský Juraj | 3k | Ga | Tengen | 3 | 6 | 13 | 10+ | 4- | 11+ | 8+ | 2- | |
7 | Ondrejovič Pavel | 4k | Ba | Matfyz | 2 | 4 | 16 | 9+ | 8+ | 2- | 1- | 4- | |
8 | Šimo-Svrček Rafael | 11k | NZ | ČERTi | 2 | 3 | 11 | 11+ | 7- | 5- | 6- | 13+ | |
Waczulík Oliver | 18k | Ba | Matfyz | 2 | 3 | 11 | 7- | 3- | 13+ | 10+ | 5- | ||
10 | Šmídová Alexandra | 14k | Ba | Mladosť | 2 | 2 | 10 | 6- | 5- | 0+ | 9- | 11+ | z14k ! |
11 | Križan Matúš | 10k | Ga | Tengen | 2 | 2 | 9 | 8- | 0+ | 6- | 12+ | 10- | 10k ! |
12 | Štulajterová Erika | 13k | Tl | 007 | 2 | 1 | 6 | --- | 13+ | 3- | 11- | 0+ | |
13 | Karailieva Barbora | 20k | BB | 1 | 0 | 9 | 4- | 12- | 9- | 0+ | 8- |
Japonské pravidlá, švajčiarsky systém, full handicap, komi 5.5, čas 2x45
minút, byoyomi 10 ťahov na 5 minút.
Pri rozlosovaní boli brané do úvahy
pomocné kritériá.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. SOS
4. vzájomná
partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laššáková Ľubica | 4k | Ba | Lokom. | 2 | 1 | --- | 2+ | 3+ |
2 | Štulajterová Erika | 13k | Tl | 007 | 1 | 0 | 3+ | 1- | --- |
3 | Krušinová Mária | 20k | Ba | Matfyz | 0 | 0 | 2- | --- | 1- |
Japonské pravidlá, systém každý s každým, rovné partie, komi 5.5, čas 2x60 minút, byoyomi 10 ťahov na 5 minút.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. vzájomná partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laššáková Lucia | 3k | Ba | Lokom. | 3 | 3 | 3+ | 4+ | 2+ |
2 | Šmídová Veronika | 12k | Ba | Mladosť | 2 | 1 | 4+ | 3+ | 1- |
3 | Waczulíková Barbora | 15k | Ba | Matfyz | 1 | 0 | 1- | 2- | 3+ |
4 | Sládeková Petra | 18k | Ba | Lokom. | 0 | 0 | 2- | 1- | 4- |
Japonské pravidlá, systém každý s každým, rovné partie, komi 5.5, čas 2x60 minút, byoyomi 10 ťahov na 5 minút.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. vzájomná partia
Por. | Meno | Trieda | Mesto | Klub | B | SDOS | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laššáková Vladimíra | 16k | Ba | Lokom. | 2 | 1 | --- | 3+ | 2+ |
2 | Šmídová Alexandra | 14k | Ba | Mladosť | 1 | 0 | 3+ | --- | 1- |
3 | Karailieva Barbora | 20k | BB | 0 | 0 | 2- | 1- | --- |
Japonské pravidlá, systém každý s každým, rovné partie, komi 5.5, čas 2x60 minút, byoyomi 10 ťahov na 5 minút.
Kritériá poradia:
1. počet bodov
2. SDOS
3. vzájomná partia